26 słynnych ślubów ślubnych z filmów i programów telewizyjnych, które zainspirują Twoje (2023)

Wszyscy oglądaliśmy śluby naszych ulubionych bohaterów telewizyjnych, a może nawet uroniliśmy łzę podczas zaślubin podczas naszego ulubionegofilm ślubny. Oto 26 najlepszych życzeń ślubnych z filmu i telewizji, które mogą Cię zainspirowaćNapisz swoje własne.

Angela Kinsey z The Office wyszła za mąż! Zobacz jej super słodkie zdjęcia ślubne

01z 26

Przyjaciele: Monica i Chandler

Monika:Tak długo zastanawiałem się, czy kiedykolwiek znajdę mojego księcia, moją bratnią duszę. Następnie, trzy lata temu,kolejne małżeństwo, zwróciłem się do przyjaciela o pocieszenie. Zamiast tego znalazłem wszystko, czego szukałem przez całe życie. A teraz jesteśmy tutaj, z naszą przyszłością przed nami i chcę ją spędzić tylko z tobą, mój książę, moja bratnia dusza, mój przyjacielu. Chyba, że ​​nie chcesz. Ty idź!

Kupiec:Myślałam, że to będzie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek będę musiała zrobić. Ale kiedy zobaczyłem, jak idziesz korytarzem, zdałem sobie sprawę, jakie to proste. Kocham cię. Jesteś osobą z którą miałem spędzić resztę życia.

02z 26

Chłopiec spotyka świat: Cory i Topanga

Podłącz:Nie byłem pewien, czy ten dzień kiedykolwiek nadejdzie, ale ty tak. Nie byłam pewna, czy miłość przetrwa wszystko, co na nią rzucono, ale ty tak. Zawsze byłeś silny i zawsze pewny siebie. I teraz wiem, że chcę, żebyś był przy mnie przez resztę mojego życia. Tego jestem pewien.

Cory:Odkąd byłem młody, nigdy nie rozumiałem niczego na temat świata i nigdy nie rozumiałem niczego, co wydarzyło się w moim życiu. Jedyną rzeczą, która kiedykolwiek miała dla mnie sens, byłeś ty i to, co do ciebie czułem. To wszystko, co kiedykolwiek znałem, i to mi wystarczy, to wystarczy na resztę mojego życia, Topanga.

03z 26

Anatomia Greya: Meredith i Derek

„Kochajcie się, nawet jeśli siebie nienawidzicie. Żadnego biegania, nigdy. Nikt nie wychodzi bez względu na wszystko. Bądź ostrożny, kiedy jesteś stary, zniedołężniały i śmierdzący. To trwa wiecznie”. (Życzenia te zostały podpisane przez parę na karteczce samoprzylepnej.)

04z 26

Teoria wielkiego podrywu: Penny i Leonard

Leonardo:Penny, jesteśmy zbudowani z cząstek, które istnieją od momentu powstania wszechświata. Lubię myśleć, że te atomy podróżowały przez 14 miliardów lat w czasie i przestrzeni, aby nas stworzyć, abyśmy mogli być razem i zjednoczyć się.

Grosz:Leonard, jesteś nie tylko miłością mojego życia, jesteś moim najlepszym przyjacielem. I masz we mnie przyjaciela. Masz problemy. Ja też je mam. Nie ma rzeczy, której bym dla ciebie nie zrobił. Jesteśmy razem i możemy przejść całą drogę, ponieważ masz we mnie przyjaciela.

05z 26

Jak poznałem waszą matkę: Lily i Marshall

Marszałek:Jest milion powodów, dla których cię kocham. Rozśmieszasz mnie i opiekujesz się mną, kiedy jestem chora. Jesteś miły, troskliwy, a nawet stworzyłeś danie z jajek i nazwałeś je moim imieniem... Nazywa się „Egg Marshall” i jest niesamowite. Ale głównym powodem, dla którego cię kocham, jest to, że jesteś mójnajlepszy przyjaciel. Jesteś najlepszym przyjacielem jakiego kiedykolwiek miałem.

Lis:Kocham Cię, bo jesteś zabawny i sprawiasz, że czuję się kochana i bezpieczna. I na naszą rocznicę dałeś mi bluzę z napisem: „Lily and Marshall: Rockin' It From '96”… ale głównym powodem, dla którego cię kocham, jest to, że mnie uszczęśliwiasz. Sprawiasz, że jestem szczęśliwy przez cały czas.

06z 26

Parki i rekreacja: Leslie i Ben

Ben:Kiedy pracowałem dla rządu stanowego, w ciągu 11 lat odwiedziłem 46 miast. Mieszkałem na ośmioosobowych wioskach, w wiejskich społecznościach rolniczych, w miastach uniwersyteckich. Wysłano mnie do każdego zakątka Indiany. A potem przyjechałem tutaj. I zdałem sobie sprawę, że przez cały ten czas chodziłem wszędzie, po prostu cię szukając.

Leslie:To, co dla mnie zrobiłeś, aby mi pomóc, wesprzeć, zaskoczyć mnie, uszczęśliwić, wykracza poza to, na co zasługuje każda osoba. Jesteś wszystkim czego potrzebuję.Kocham cięi kocham Cię.

07z 26

Parki i rekreacja: kwiecień i Andy

Kwiecień: Chyba nienawidzę większości rzeczy, ale nigdy nie wydawało mi się, że naprawdę cię nienawidzę. Dlatego chcę spędzić z tobą resztę życia. To jest spoko ?

Andy: Jesteś najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałem w całym moim życiu. Przysięgam chronić cię przed niebezpieczeństwem. I nie obchodzi mnie, czy będę musiał walczyć z ostatecznym wojownikiem, czy z niedźwiedziem, czy z nim (wskazuje na przypadkowego gościa), czy z twoją matką. Usunąłbym je. Teraz zwariuję, mówiąc ci to. Chcę spędzić z tobą resztę życia, każdą minutę i jestem najszczęśliwszym człowiekiem w galaktyce.

08z 26

Teoria wielkiego podrywu: Bernadette i Howard

Bernadeta: Podobnie jak ty, to będzie krótkie i treściwe. Kocham Cię całym sercem i duszą i obiecuję być z Tobą na zawsze.

Howarda: Dopóki cię nie poznałem, nie wyobrażałem sobie spędzenia życia z tylko jedną osobą. A teraz nie wyobrażam sobie spędzenia dnia bez Ciebie.

09z 26

Przyjaciele: Phoebe i Mike

Phoebe: Kiedy dorastałem, nie miałem normalnej mamy i taty, ani rodziny jak wszyscy inni i zawsze wiedziałem, że czegoś brakuje. Ale teraz stoję tu dzisiaj, wiedząc, że mam wszystko, czego kiedykolwiek będę potrzebować. Jesteś moją rodziną.

mikrofon: Phoebe, jesteś taka piękna. Jesteś taki miły, taki hojny, jesteś tak cudownie dziwny. Każdy dzień z Tobą to przygoda. Nie mogę uwierzyć, jakie mam szczęście i nie mogę się doczekać, aby dzielić z tobą życie na zawsze.

Phoebe: Och, czekaj, zapomniałem! I... kocham cię. I masz piękne oczy.

mikrofon: Ja też cię kocham.

dixz 26

Les Fosters: Lena i Stef

Lena: Jesteś pracą, ale jesteś moją pracą. Akceptuję Cię, wszystko, co czyni Cię tym, kim jesteś, od teraz aż do końca czasów. Kocham cię.

Stef: Jesteś osobą, na którą czekałem całe życie i jestem bardzo dumny, że stoję tutaj, przed naszymi przyjaciółmi i rodziną, aby upewnić się, że wiedzą, jak szczęśliwy jestem, że cię mam. i jak bardzo Cię kocham.

11z 26

IS: Abby i Luka

Lucas: Bądź moją żoną. Ofiaruję siebie ze wszystkimi moimi wadami i mocnymi stronami. Będziemy sobie pomagać, gdy będziemy potrzebować pomocy i wspólnie pracować nad wychowaniem naszego syna. Wybieram Cię jako osobę, którą będę kochać i szanować do końca moich dni.

Abbie: Po pierwsze, kocham cię. Ja robię. I bardzo mi pomogłeś. Przyjechaliśmy tutaj z pięknym chłopcem. byłampomyśl o wierszuwcześniej, kiedy się przygotowywałem. Chyba się zaczyna, noszę Twoje serce w sercu. Nigdy nie idę bez tego. Gdziekolwiek idę, ty też. Pewnie to psuję, ale myślę, że zakończenie mija i to jest cud, który oddziela gwiazdy. Dbam o Twoje serce. Noszę to w swoim sercu. Więc myślę, że chcę powiedzieć, żebyśmy po prostu pokochali siebie i wytrwali.

12z 26

Glee: Carole i Burt

Żołądek: Znasz to powiedzenie: „kiedy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno?” Cóż, czasami nie wiadomo skąd On uczyni cię lepszym – zburzy całą ścianę. Złapał mnie za ramiona, wskazał na tę kobietę tutaj i powiedział: „Oto ona”. Idź po nią. Jesteś wszystkim, Carole. Słowa nie mogą Cię opisać. Jesteś wszystkim. I będę cię kochać aż do dnia mojej śmierci.

Carole: Och, hej... Mam szczęście... Większość kobiet wychodząc za mąż ma mężczyznę. Biorę dwa. Jedna z Was uratowała mnie z mojej szafy. Ten drugi właśnie mnie uratował. Kurt, jesteś niesamowitą osobą. Nie tylko dostanę syna, dostanę przyjaciela. Finn, wiem, że na początku byłeś niechętny, ale jestem z ciebie taki dumny. Widziałem, jak stałeś się mężczyzną. Ale myślę, że jestem bardzo dumny, że zostałeś bratem Kurta. Jesteśmy czterema osobami, które stają się rodziną.

13z 26

Glee: Kurt i Blaine oraz Santana i Brittany (Podwójne wesele)

Kurta: Blaine, jestem człowiekiem, który zawsze żył w cieniu. I każdy, kto pojawił się w moim życiu, zawsze próbował ciągnąć mnie w stronę słońca lub zepchnąć z powrotem w ciemność.

Mikołaj: Zostałem zastraszony, zdemaskowany, źle zrozumiany.

Blaine'a: Szczerze myślałem, że nigdy nie znajdę prawdziwej miłości.

Bretania:Świat był taki straszny i zagmatwany. To było po prostu za szybkie, poczułem się głupio, bo mój mózg pracował inaczej.

Kurta: I wtedy przybyłeś. I nawet gdyby ktoś mi powiedział, że to się nie uda i że na końcu wszystkich naszych zmagań i całej naszej pracy skończy się to po prostu złamanym sercem.

Blaine'a: Powiedziałbym, że tak.

Mikołaj: Tysiąc razy tak.

Bretania: Wycierpiałbym wszystko za małą szansę stania tutaj i poślubienia ciebie.

14z 26

Roseanne: Darlene i David

Dawid: Ja, David, obiecuję, że zawsze będę cię kochać i szanować, Darlene, towarzyszko podróży na tej planecie, gdy będziemy stąpać lekko i łączyć w całość to, co zabraliśmy z tej Ziemi.

Darlene: A ja, Darlene, obiecuję cię kochać i szanować, Davidzie, podczas gdy nie będziemy szukać dóbr materialnych, ale zadowolenia i spokoju ducha. Wiemy, że najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest poleganie na sobie nawzajem, tak jak zrobili to nasi rodzice Dan i Roseanne Conner.

Dawid: Nieważne, jak dobre czy złe było dla nich życie, zawsze odnajdywali w nim humor. Mam nadzieję, że możemy zrobić to samo.

Kompletny przewodnik po ceremonii ślubnej

15z 26

90210: Donna i David

Dawid: Kiedy się w sobie zakochaliśmy, kiedy mieliśmy 18, 16, może 10 lat? Nie wiem, bo prawda jest taka, że ​​nie wyobrażam sobie czasów, kiedy nie byłem w Tobie zakochany. Zawsze wiedziałem, że jesteś tym, który może spojrzeć mi w oczy i zobaczyć moją duszę. Nie kwestionuję Twojego zaangażowania wobec nas i wiem, że nie ma niczego, czego nie moglibyśmy rozwiązać. I akceptuję Cię jako mojego partnera i najlepszego przyjaciela przede wszystkim. Znalezienie spokoju i szczęścia, jakie mi dałeś, jest cudem. Na cześć tego cudu przysięgam naszej rodzinie i przyjaciołom, że będziemy Cię kochać i pielęgnować na zawsze.

Donna:Patrzę na Ciebie i widzę mojego najlepszego przyjaciela. Twoja energia i pasja inspirują mnie w sposób, o jakim nigdy nie myślałem, że jest to możliwe. Twoje wewnętrzne piękno jest tak silne, że nie boję się już być sobą. Już się wcale nie boję. Nigdy nie myślałam, że znajdę kogoś, kogo będę mogła pokochać i kto będzie mnie kochał bezwarunkowo. Wtedy zdaję sobie sprawę, że chociaż często byliśmy osobno, zawsze byłeś przy mnie i byłeśmoja bratnia dusza. Dajesz mi cel, kiedy czuję, że go nie mam. Bez Ciebie moja dusza byłaby pusta, moje serce złamane, moja istota byłaby niekompletna. Każdego dnia dziękuję Bogu, że pojawiłeś się w moim życiu i dziękuję Ci, że mnie kochasz.

16z 26

Seks w wielkim mieście 2: Anthony i Stanford

Antoine:To nie było dokładniemiłość od pierwszego wejrzenia, ale okazuje się, że to była miłość. Jesteś pierwszym mężczyzną, który zaakceptował mnie takim, jakim naprawdę jestem.

17z 26

Przysięga: Paige i Leo

Paige:Przysięgam, że pomogę Ci kochać życie, będę Cię zawsze obejmować z czułością i mieć cierpliwość, której wymaga miłość. Mów, kiedy potrzebne są słowa, i milcz, kiedy nie są. Zgódź się nie zgadzać na temat czerwonego aksamitnego ciasta i żyj w cieple swojego serca i zawsze nazywaj je domem.

Lew:Przysięgam kochać Cię mocno we wszystkich postaciach, teraz i na wieki. Obiecuję, że nigdy nie zapomnę, że to miłość, która zdarza się raz na całe życie. I zawsze wiedzieć w głębi duszy, że bez względu na wyzwania, które mogą nas rozdzielić, zawsze znajdziemy drogę powrotną do siebie.

18z 26

Zjazd rodzinny Madei: Vanessa i Frankie

Vanessa: Nigdy nie myślałem, że spotkam kogoś takiego jak ty. Jesteś moim przyjacielem. Jesteś moim uśmiechem. Jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś dla mnie oszałamiającym odzwierciedleniem Bożego serca... tego, jak On mnie ścigał i kochał, nawet gdy ja nie kochałam siebie. Trzymałeś mnie za rękę w ciemności i wyciągnąłeś mnie do światła. Kocham cię.

Frankie: Jesteś moim światłem. I nie ma znaczenia, co stanie się w tym życiu, dopóki jesteś ze mną. Kiedy na Ciebie patrzę, wiem, że istnieje Bóg i że ukochał mnie tak bardzo, że poświęcił czas, aby stworzyć Cię tylko dla mnie. Kocham cię... ponad mój umysł... ponad moje serce... kocham cię za moją duszę. I to jest przestrzeń, w której mieszkacie tylko Wy i Bóg.

19z 26

Amerykańskie wesele: Michelle i Jim

Jim: Jesteś jedyną kobietą, z którą chcę być i kobietą, bez której nie mogę żyć. Kocham cię.

Michelle: Trudno mi było znaleźć słowa, żeby wyrazić, co czuję. I coś sobie uświadomiłem. Miłość to nie tylko uczucie. Miłość to coś, co robisz. To sukienka, wizyta na obozie, specjalna fryzura. Jim, dałeś mi wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłem, i to jest moja uroczysta przysięga, że ​​dam ci wszystko, czym jestem.

20z 26

Rachel wychodzi za mąż: Rachel i Sidney

Rachela: Jesteś pełen łaski i obiecuję przed Bogiem i przed tymi pięknymi ludźmi, że będę cię kochać gorąco i życzliwie. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła dzielić z tobą to piękne życie. Dziękuję, że się ze mną ożeniłeś.

Sidney: Zawsze chciałem tylko słuchać muzyki, a kiedy cię spotkałem, usłyszałem cię. Rachel, jesteś najpiękniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek słyszałem. Dziękuję, że się ze mną ożeniłeś.

21z 26

Rozbijacze ślubu: Christina i Craig

Craiga: Ja, Craig, biorę cię, Christino, za moją żonę, mojego najlepszego przyjaciela i mojego pierwszego przyjaciela. Kapitan naszegostatek miłościi pozostać na tym statku, bez względu na to, jak wzburzone jest morze. Przez zdrowie i chorobę, czyste niebo i porywy wiatru. Jesteś gwiazdą, ku której zmierzam. Jesteś moją magnetyczną północą. Mój sekstans zawsze wskazuje na ciebie.

Krystyna: Ja, Christina, biorę ciebie, Craiga, na mojego męża, mojego najlepszego przyjaciela i mojego kapitana. Być twoją kotwicą i twoim żaglem, twoją prawą i lewą burtą, twoim dziobem i rufą. Twoje życie, twoja miłość, twoja dama i morze.

22z 26

Saga Zmierzch: Przed świtem, część 1: Bella i Edward

Edwarda: Ja, Edward Cullen. Zabiorę cię, BellaSwan. Mieć i trzymać.

Bella: Lepsze lub gorsze.

Edwarda: Dla najbogatszych, dla najbiedniejszych.

Bella: Choroba i zdrowie.

Edwarda: Lubić.

Bella: Kochaj. Pod warunkiem, że oboje przeżyjemy.

Edwarda: Ja robię.

Bella: Ja robię.

Edwarda: Kocham cię.

23z 26

Uciekająca panna młoda: Maggie i Ike

Moc/Maggie:Gwarantuję, że czekają nas trudne chwile. Gwarantuję, że w pewnym momencie jedno lub oboje będziemy chcieli się wydostać. Ale gwarantuję Ci też, że jeśli nie poproszę Cię, żebyś była moja, będę tego żałować do końca życia. Bo w głębi serca wiem, że jesteś dla mnie tą jedyną.

24z 26

Ojciec panny młodej: Annie i Brian

Briana: Ja, Brian MacKenzie, biorę ciebie, Annie Banks, za moją prawowitą żonę. Kochać i pocieszać od dzisiaj.

Ania: Ja, Annie Banks, biorę ciebie, Brianie MacKenzie, za mojego prawowitego męża. Kochać i pocieszać od dzisiaj.

Briana: Z tym pierścionkiem na znak mojej miłości i uczucia poślubiam cię.

Ania: Z tym pierścionkiem na znak mojej miłości i uczucia poślubiam cię.

25z 26

Schitt's Creek: Patrick i David

Patryk: David, nie mogę uwierzyć, że to się dzieje. Powiem bardzo krótko, bo myślę, że wiesz, że dla ciebie wspiąłbym się na tysiąc gór. Zawsze będziesz częścią mnie, a ja jestem częścią ciebie na czas nieokreślony. Chłopcze, czy nie wiesz, że nie możesz mi uciec, bo wiesz, że zawsze będziesz moim dzieckiem. I będziemy trwać, czas nie może wymazać tak silnego uczucia, nigdy mną nie potrząśniesz, och, kochanie, bo zawsze będziesz moim kochaniem!

Dawid: Patrick, nigdy nie kochałem uśmiechu tak bardzo jak twój. Nigdy nie czułam się tak bezpiecznie jak wtedy, gdy jestem z Tobą. Nigdy nie zaznałam miłości tak jak wtedy, gdy jesteśmy razem. Nie była to dla mnie łatwa droga, ale świadomość, że na końcu będziesz przy mnie, sprawia, że ​​wszystko jest w porządku. Patricku Brewer, jesteś moim szczęśliwym zakończeniem.

26z 26

Kiedy Harry poznał Sally: Sally i Harry

Złupić: Uwielbiam to, że jest Ci zimno, gdy na zewnątrz jest 21 stopni. Podoba mi się to, że zamówienie kanapki zajmuje półtorej godziny. Uwielbiam to, że masz małą zmarszczkę nad nosem, kiedy patrzysz na mnie jak na wariata. Uwielbiam to, że po dniu spędzonym z Tobą, wciąż czuję zapach Twoich perfum na moich ubraniach. I uwielbiam to, że jesteś ostatnią osobą, z którą chcę rozmawiać przed pójściem spać. I to nie dlatego, że jestem sam, i nie dlatego, że jest Sylwester. Przyszłam tu dziś wieczorem, bo kiedy zdasz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się jak najszybciej.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Prof. An Powlowski

Last Updated: 10/07/2023

Views: 6470

Rating: 4.3 / 5 (44 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Prof. An Powlowski

Birthday: 1992-09-29

Address: Apt. 994 8891 Orval Hill, Brittnyburgh, AZ 41023-0398

Phone: +26417467956738

Job: District Marketing Strategist

Hobby: Embroidery, Bodybuilding, Motor sports, Amateur radio, Wood carving, Whittling, Air sports

Introduction: My name is Prof. An Powlowski, I am a charming, helpful, attractive, good, graceful, thoughtful, vast person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.